Werner Lössl *
(Innsbruck 1929 geb.) "Ohne Titel", signiert W. Lössl, Gouache auf Papier, auf Papier fixiert, 56 x 87 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
27.11.2019 - 10:39
- Vyvolávací cena:
Werner Lössl *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 27.11.2019 - 10:39 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |